Sportovní spolky VŠCHT

Hokej

Hokejový tým SK Chemie byl založen v roce 2015 a po skromných začátcích se můžeme pochlubit například tradičními zápasy s Oxford university nebo postupem do republikového kola Akademického mistrovství ČR. Na první pohled by se mohlo zdát, že nejsme úplní profesionálové, to nám ale rozhodně nebrání bavit se hokejem!

Pokud jste hokej někdy hráli nebo se chcete zapojit do organizace nebojte se nám napsat - Míra Dragoun (dragounm@vscht.cz) nebo Tomáš Barczi (barczit@vscht.cz) , rádi vás uvítáme v našem kolektivu.

mail-01
Miroslav Dragoun

dragounm@vscht.cz
mail-01
Tomáš Barczi

barczit@vscht.cz

Florbal

Co tě u nás čeká? Tréninky, zápasy, turnaje a to vše v průběhu celého akademického roku. Trénujeme na Kotlářce v Dejvicích, deset minut od školy a minutu od Bernard hospůdky Cesta časem. ;)

Od roku 2010 hrajeme Univerzitní Florbalovou Ligu v Praze, pravidelně se umisťujeme v TOP 4 univerzitních týmech Praze a v TOP 10 v rámci České Republiky. Z našich řad jsou nominovány ženské i mužské týmy na Akademické Hry reprezentující VŠCHT Praha. Máme v týmu jak amatéry, tak top hráčky a hráče z reprezentace České republiky.

mail-01
Jan Dušek

dusekn@vscht.cz

Fotbal

Jsme univerzitní fotbalový a futsalový oddíl VŠCHT Praha! Již několik let se scházíme k tréninkům a zápasům fotbalu a futsalu! Jediné, co od Tebe potřebujeme, je chuť hrát fotbal a abys byl studentem VŠCHT! Na úrovni nezáleží, hrajeme pro zábavu a v neposlední řadě také pro super partu! Mimo jiné jezdíme i na vícedenní turnaje a v zimě na „soustředění“.

Tak nám neváhej napsat a přidej se také!

mail-01
Pavel Hadrava

hadravap@vscht.cz

Softbal

Hledáme hráče-specialisty, ale i sportovně šikovné jedince, kteří mají rádi softbal, nebo ho chtějí jen vyzkoušet. Cílem je vytvořit tým schopný důstojně odehrát kvalifikaci na Akademické hry. Tréninky probíhají ve středu 13:30-15:00 na stadionu Kotlářka.

Softbal trénuje coach Petruše Josefufová, neváhejte se jí ozvat na email níže.

mail-01
Petruše Josefufová

josefusp@vscht.cz

Plážový volejbal

Oddíl je otevřený pro všechny zájemce z řad studentů i zaměstnanců VŠCHT, kteří zvládají základní hráčské dovednosti. Scházíme se v úterky od 8:00 do 9:30 v kryté hale Tatran na Střešovicích. Platíme si příspěvky cca 500,- Kč za semestr, podle počtu přihlášených.

mail-01
Petruše Josefufová

josefusp@vscht.cz

Volejbal ženy

Volejbalistkám SK VŠCHT Praha se povedl historicky nejvydařenější vstup do sezóny Pražské vysokoškolské volejbalové ligy, když postupně nedaly šanci všem soupeřkám (VŠE, Fak.stav. ČVUT, FF UK a 2.a3.LF) a se čtyřmi výhrami tak jasně dominují podzimní části soutěže.

Kapitánkou týmu studentek VŠCHT je excelentní bomberka nad vysokou sítí i všudybyl v poli Silvie Hejzlarová, jejíž udernou sílu na hřišti tradičně umocňuje neméně zkušená opora Anna-Marie Lauermannová (univerzál) a neprostupné bloky Adély Tůmové, Kateřiny Váchalové a nepřehlednutelné Barbory Baubínové či aktuálně se zdravím laborující smečařka Dominika Koubová.

Výrazné oživení letošní soupisky družstva volejbalových hvězd SK VŠCHT Praha přineslo také angažmá tandemu bezchybných nahrávaček Nikoly Frýbové a Jany Štolbové, malé velké šikulky na smeči i v poli Kateřiny Kleinové a zahraniční posily z dalekého Slovenska odrážející všechna hrozící nebezpečí Katrin da Cruz.

Sečteno a podtrženo, tento unikátní ženský tým opředen láskou k chemii a sportu zvláště a současně specificky protkán pavučinou silných vazeb, z něhož každá je tak trochu jiná zásada i kyselina, může ještě udělat pořádnou díru do světa :-)

Volejbal trénuje coach Jakub Novotný, neváhejte se u ozvat naemail níže.

mail-01
Jakub Novotný

novotnyk@vscht.cz

Aerobic

Oddíl aerobiku už od svého založení pravidelně reprezentuje jméno školy na sportovních soutěžích a kulturních akcích. Do oddílu se může přihlásit každý, kdo má chuť na sobě pracovat a při sportu zažít i legraci.

V současné době tréninky probíhají každou neděli od 17 do 19 hodin v tělocvičně blízko stanice metra Hlavní nádraží.

Nové zájemce/zájemkyně prosíme, aby kontaktovali trenérku na e-mailu uvedeném níže.

Basketbal

Dáváme dohomady baskeťácký tým, který by byl schopný odehrát kvalifikační zápasy na Akademické mistrovství ČR. Základem je dobrá parta hráčů, kteří by se byli ochotni párkrát sejít před hlavním turnajem, nebo i pravidelně trénovat. Trénujeme úterky 19:00-20:30 na ZŠ Jánošíkova.

mail-01
Jan Čtvrtečka

ctvrteckaj@vscht.cz

Futsal

Dáváme dohromady partu hráčů, kteří by reprezentovali VŠCHT na Akademickém mistrovství ČR. Trénujeme úterky 12:00-13:30 na Julisce s Pavlem Hadravou a středy 17:30-19:00 na ZŠ Alžírské s Janem Čtvrtečkou.

mail-01
Pavel Hadrava

hadravap@vscht.cz

Volejbal antuka

Jsme parta studentů i absolventů, z VŠCHT i mimo ni, většina hráčů také hostuje v různých klubech. Trénujeme v pondělí (Sokol Jinonice) a ve čtvrtek (Sokol Petrovice), ve stejné dny také odehráváme domácí zápasy. Soutěž se hraje v září, květnu a červnu.

Couchem je Martin Janák, neváhejte se mu ozvat na email níže.