Pomozte spolu s námi! Pořádáme sbírku oblečení

Třetí role univerzit se dá pojmout z velmi různých úhlů, ale osvěta a přímá pomoc ve věci sociálních problémů k nim jednoznačně patří. Proto jsme se rozhodli spolu s iniciativou Tlustá čára uspořádat sbírku zimního oblečení pro ty, kteří mají složitou životní situaci. 

Zimní měsíce jsou pro lidi bez domova opravdu náročné a ne všechny dokáže pojmout kapacita azylových domů. Zde přichází na řadu potřeba dostatku zimního oblečení, které je při teplotách pod bodem mrazu opravdu kriticky potřebné. 

23.listopadu od 17 hod. máte možnost spolu s námi přispět svou troškou do mlýna a přinést oblečení, které již nemáte v plánu nosit, ale někoho by stále mohlo zahřát. Svou zahradu nám pro tuto sbírku poskytlo KC Klubovna, kde na vás budou čekat členové Tlusté čáry spolu s námi, vyberou si od vás oblečení a na oplátku vám nabídnou horký svařák a pečené dobroty jako poděkování. 

Nebyli bychom to my, abychom do toho nezakomponovali i kousek kultury, a proto na vás od 20 hodin čekají hned dva koncerty již ve vnitřním sále Klubovny. 

 

20:00  Nea

21:00 Marjari

 

Odkaz na událost zde

 

Těšime se!!