Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

zey b2b Hexflex

13 dubna, 2022 08:30 8:30 pm - 10:00 pm

Ve středu 13.4 Vám na Vektoru zahrají dvouhodinový b2b set dj zey a dj Hexflex, dlouholetí partners in crime. Přijďte vyjít ze zajetých sonických kolejí.
zey je pražská*ý DJ. Skrze svou tvorbu se snaží primárně osvobozovat – sebe i ostatní. Prizmatem své žité zkušenosti sdílí emancipační potenciály zejména queer umělců/umělkyň africké diaspory. Žánr pro něj*ni není tolik podstatný jako prostory pro experiment v mapování a mixování (nejen) elektronické hudby například z Jižní Afriky, východu a západu afrického rovníku, euroamerických krajin nebo černošské Latinské Ameriky. Rád*a sleduje toky diasporických zvuků a rytmů, proto v jeho*jejích setech často uslyšíte i hip hop, punk, nebo vogue music.V návaznosti na své akademické bádání a aktivismus v oblasti komunitního organizování svoji pozornost věnuje sociálním nerovnostem, kulturnímu vykořenění nebo problematice exoticismu a kulturní apropriace. Je zakladatelem*zakladatelkou queer feministické digitální platformy add zine a členem*členkou kolektivu Trigger.
sc: https://soundcloud.com/djzey
Hexflex je nebinární goblin, co vylézá ze stínu kapradiny s jediným cílem – roztancovat všechny bytosti z paloučku. Silně ovlivněný mašťáckým technem z freeparties a neutichající láskou k nulkovému popíku, kvíří všechny zvuky, co jí*mu přijdou pod ruce.

Podrobnosti

Datum:
13 dubna, 2022 08:30
Čas:
8:30 pm - 10:00 pm

Místo konání

Vektor Technická
Technická 2
Praha,
+ Google Mapa