Načítám Akce

« Všechny Akce

Cross Campus a International Day 2024

16 dubna 3:00 pm - 6:00 pm

9. ročník tradičního štafetového běhu Cross Campus se letos uskuteční v úterý 16.4., opět ve spojení s International Day, jako tomu bylo v posledních ročnících. Po roce se však závod vrací k rozdělení kategorií na ženy, muže a mixy a bude možné se přihlásit do souboje fakult ČVUT.
Cross Campus
Kampusový štafetový závod je tradičním sportovním kláním, během kterého si můžou poměřit síly studenti a zaměstnanci všech institucí Kampusu Dejvice. Běh je otevřený pro veřejnost, takže se nebojte zapojit i vaše kamarády nebo rodiče!
Poběží se po klasické dráze dlouhé cca 1 kilometr ve čtyřčlenných družstvech formou štafety.
Startuje se v 15:00 prvním slotem (slot/max 10 týmů), další sloty následují po půlhodině.
Přihlašovací formulář:
https://forms.gle/4ZXY6X6qmrdPwcSW6
Uzavírka přihlášek je 12.4. ve 23:59
International Day:
International Day je festival oslavující mezinárodní komunitu v kampusu Dejvice a představuje možnosti zahraničních výjezdů a stáží pro studenty. Přijďte se seznámit s komunitu zahraničních studentů, poznat odlišné kultury a cestovatelské zážitky. Zkrátka si užít den se spoustou zábavy doplněnou jídlem, hrami, hudbou a sportem.
Souběžně s Cross Campusem a International Day bude v ulici Technická probíhat tradiční oslava kvetoucích sakur Hanami, která jako každoročně přinese spoustu dobrého jídla, pití, pohodové hudby a dalšího pestrého doprovodného programu jako asijské deskovky Gó a Mahjong, či večerní fireshow. Večer završí zahájení nové sezony Vektoru Technická koncertem kapel Hello Marcel a Treska Jednoskvrnná.
Link na event zde: https://fb.me/e/4fskfrhZu
Tato akce vznikla za podpory MČ Praha 6

Podrobnosti

Datum:
16 dubna
Čas:
3:00 pm - 6:00 pm
https://www.facebook.com/events/1144487293397854

Pořadatel

Kampus Dejvice
View Pořadatel Website

Místo konání

Kampus Dejvice
Technická 1905
Praha,
+ Google Mapa