Cross Campus 2021 se blíží! Poběž s námi!

Letošní ročník štafetového běhu Cross Campus 2021 se kvapem blíží a proto vám zde k němu přinášíme souhrn informací. Běh se uskuteční v areálu Kampusu Dejvice od 14:00 do 17:00, registrace účastníků bude možná od 12:00 v Noční studovně NTK.
Štafetového běhu se budou účastnit čtyřčlenné týmy na dráze o délce jednoho kilometru.

 

Pro účast na běhu je nutné se registrovat →ZDE 
 
Registrace se uzavírá  30.9. 23:59 hod.

Po skončení všech rozběhů proběhne vyhlášení vítězů a předávání cen.
Následovat bude rozmanitý hudební program v Technické ulici. Můžete se těšit na Marjari, kapelu Tamara a Davida Pomahače.
 
Marjari

Alternativní písničkářka z Českých Budějovic s elektrickou kytarou, looprem a uhrančivým zpěvem. V polovině září vydává své debutové EP s názvem Let’s ride.

Tamara
Indie rocková parta Tamara má za sebou sice pouze dva singly vydané během letošní karantény, i tak ale tato pražská pětice svými optimistickými písněmi stihla pobláznit značnou část domácí scény. Tamara je přitom projektem čtyř debutujících hudebnic, které doposud v žádné jiné kapele nikdy nehrály, jako pátý člen je doplňuje kytarista Štěpán Oves známý působením v Cold Cold Nights. Zmíněné singly Kiddos a Arizona dávají vzpomenout na zdánlivě veselejší polohu indie rocku, který do Česka ze zahraničí výrazněji nepronikl, Tamara připomínají třeba kanadské Alvvays, Jay Som či Frankie Cosmos. Stručně řečeno, z málokteré současné domácí kapely sálá tak radostná a nenucená atmosféra. Zimní verzi Besedy tak Tamara, jejichž hraní stojí hlavně na přátelství a touze užít si co nejvíc zábavy, nepochybně rozzáří příjemnými vzpomínkami na léto.
 
 
David Pomahač

David Pomahač je křehký písničkář s duší rockera a něžný rocker v roli písničkáře. Skladatel, hudebník a oceňovaný textař, vystoupil počátkem roku 2020 ze stínu známého urban-folkového dua Kieslowski a u Indies Scope vydal své debutové, sólové album Do tmy je daleko. Pokřtít jej stihl poslední den před začátkem lockdownu a dál už to všichni známe… Nicméně na to, že živě se celý rok moc hrát nedalo, deska rozhodně nezapadla a v obrovské konkurenci alb roku 2020 se umístila v první dvacítce celoroční hitparády Velká Sedma Radia 1, v žebříčku nejlepších desek roku 2020 časopisu Full Moon, v první desítce nejlepších alb roku Musicserver.cz i výběru nejlepších desek rádia Expres FM.

 

Všechny aktuální a podrobnější informace najdete na události