4Students

Jsme studentskou organizací, která už od roku 2013 obohacuje život studentů v Praze. Naší základnou je alma mater většiny našich členů – VŠCHT Praha. Náš tým je ale složen ze studentů různých škol a stejně tak i na našich akcích spojujeme zábavou všechny!

Festivaly Připravujeme pro vás hudební a sportovní festivaly, díky kterým můžete oslavit začátek (Kampus Fest Dejvice) či konec (Jižák LIVE!) akademického roku. Pokud jste příznivci spíše undegroundových klubových akcí – festival Rock4Students je pro vás jako stvořen!

Párty Ke studentskému životu neodmyslitelně patří také večírky. Každý z nich se snažíme udělat něčím originální, abyste ani na jeden z nich nezapomněli. Kromě Uvítací párty na začátek semestru se již tradicí stal také Chemický Halloween nebo Vánoční párty chemiků.

Seznamovací kurzy Již několik let vylepšujeme atmosféru Seznamovacích kurzů VŠCHT Praha pro studenty prvních ročníků, které si rozhodně nenechejte ujít. Ten kdo je zažil může potvrdit, že právě na nich vznikají přátelství a zážitky na celý život!

Další akce Již několik let spolupořádáme největší a nejstarší karneval v ČR – Kachekran, tradiční akci VŠCHT Praha, která má za sebou více než 50ti letou historii. Podílíme se také na mnoha akcích v rámci Kampusu Dejvice i mimo něj. Za všechny můžeme jmenovat např. oslavu rozkvetlých Sakur v Technické ulici – Hanami.

mail-01
Eliška Hrdá
Předsedkyně

hrda@4students.cz