Informujeme o akcích v Kampusu Dejvice – pokud plánujete akci, dejte nám o tom vědět s předstihem

Kampus Dejvice je společný projekt šesti škol a intitucí, které najdete v Dejvicích. V každé z nich existuje řada studentských spolků, klubů i jednotlivců, kteří čas od čas pořádají nějakou akci. V průběhu semestru může být akcí i několik za den a na těchto stránkách chceme nabízet jejich přehled.

Pokud je Vaše akce otevřená širší skupině lidí, rádi Vám pomůžeme s jejím šířením mezi naše příznivce. Protože akcí je tolik, že nemusíme všechny postřehnout, uvítáme, když nám tato upozornění pošlete.  Zprávou přes facebook nebo na naše e-mailové kontakty.

Do budoucna počítáme s tím, že na tomto webu bude formulář pro vkládání akcí, takže si akci jednoduše sami vložíte.

Prostor pro Vás na našich akcích, prostor pro Kampus Dejvice na Vašich akcích

Všichni víme, že osobní kontakt vydá za několik internetových postů nebo letáčků:-) Nabízíme Vám možnost umístit svůj stánek na našich akcích a zároveň uvítáme, pokud vy totéž nabídnete nám! Stejně tak oceníme sdílení našich postů na sociálních sítích, umístění baneru nebo zmínku o Kampusu Dejvice na Vašem webu.

Sledujte naše akce.

 

Chcete nás podpořit? 

Líbí se Vám akce v kampusu? Chcete podpořit rozvoj Kampusu Dejvice? Možnosti sponzorství nebo partnerství jsou široké. Bližší podrobnosti a nabídku na míru pro Vás připraví  Romana Vylitová.